جزایر ‌فی‌فی پوکت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

جزایر ‌فی‌فی پوکت

زیبایی ها و جاذبه های جزایر فی فی پوکت برای کسانی که مشتاق جستجو در طبیعت هستند یک بهشت واقعی است. این منطقه یکی از زیباترین مکانهای دیدنی تایلند است و از مناطق طبیعی زیبا در جنوب شرقی آسیا نیز می باشد. با ما همراه شوید تا شما را با جاذبه های جزایر فی فی پوکت آشنا کنیم.

جاذبه های جزایر فی فی پوکت

جالب است بدانید که در این منطقه شش جزیره در مجاورت هم قرار دارند. جزایر بزرگتر به نام های فی فی لن و فی فی دون شناخته میشوند؛ که دومی تنها جزیره مسکونی در میان این شش جزیره به حساب می آید. اینجا مکانی رویایی برای گردشگران علاقه مند به طبیعت و سواحل دلپذیر میباشد. جاذبه های جزایر فی فی برای این افراد تمام نشدنی است. سالانه گردشگران زیادی جذب جاذبه های جزایر فی فی میشوند. جزیره فی فی لن نیز یکی دیگر از جزایر این منطقه است. این جزیره را به عنوان زیباترین جزیره گرمسیری در دنیا میشناسند و جزء جاذبه های توریستی کشور تایلند می باشد.

اطراف این جزیره با صخره های آهکی، غارهای مخفی شده در میان صخره ها و سواحل شنی که بخشی از جاذبه های جزایر فی فی محسوب میشوند پر شده است. این مکان منظره ای از بهشت را پیش روی شما قرار میدهد. اگر علاقه مند به جستجو باشید، گردش و جستجو در غارهای جزیره میتواند برایتان لذت بخش باشد. بدون شک از این جاذبه های توریستی جزایر فی فی لذت خواهید برد.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

شنا کردن در آبهای فی فی پوکت

یکی دیگر از جاذبه های جزایر فی فی پوکت این است که در این جزایر از اتومبیل و اتوبوس یا هر وسیله نقلیه موتوری خبری نیست. در حقیقت در میان خشکی نمیتوانید یک وسیله موتوری پیدا کنید اما میتوانید دوچرخه کرایه کنید یا پیاده مسیرتان را طی کنید. این مسئله با هدف حفظ هوای پاک و فضای زیبای جزیره صورت گرفته و موجب رضایت بسیار گردشگران تور پوکت شده است.

در عوض در این جزایر میتوانید از آب و هوای دلپذیر و مناظر زیبا لذت ببرید و بادهای اقیانوسی را روی پوست خود احساس کنید. از جاذبه های توریستی در جزایر فی فی تفریحات ساحلی آن است. شما میتوانید در دریا شنا کنید، قایق موتوری سوار شوید و جت اسکی کنید یا برای دیدن ماهی های آبهای گرم به زیر دریا بروید و در اطراف جزایر مرجانی غواصی کنید. صخره نوردی نیز میتواند سرگرمی خوبی برای تفریح باشد.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

غارهای فی فی پوکت

همانطور که پیشتر گفتیم در میان جاذبه های گردشگری جزایر فی فی  غارهای این منطقه نیز وجود دارند. در بخشهایی از این جزایر غارهای صخره ای وجود دارد. بسیاری از افراد ماجراجو که علاقه مند به گشت و گذار در غارها و غارنوردی هستند غار مشهور Viking cave را می‌شناسند این غار بزرگترین غار جزایر پوکت است و از جاذبه های جزایر فی فی محسوب میشود. سالانه هزاران نفر از آن بازدید میکنند.

قایق سواری در آبهای زلال

در ابهای زلال جزایر فی فی پوکت شما میتوانید ماهی ها را در اعماق اقیانوس مشاهده کنید. کافی است یک قایق پارویی کرایه کنید. میتوانید تجربه ای شگفت انگیز در میان جاذبه های جزایر فی فی داشته باشید. قایق سواری در میان آبهای زلال این منطقه و ماهی گیری در آن میتواند لذت بخش باشد پس اگر دستی در ماهی گیری دارید قلاب و لوازم ماهیگیری را فراموش نکنید.

همچنین از دیگر جاذبه های جزایر فی فی صخره نوردی است. پس از آن میتوانید روی رودخانه قایق سواری کنید یا اگر اهل تجربۀ پرش هستید یک جامپینگ از ارتفاع ۲۰۰ متری داشته باشید. جنگلهای گرمسیری این منطقه نیز جزء جاذبه های جزایر فی فی محسوب میشوند. جاذبه های توریستی جزایر فی فی  بیشتر طبیعی هستند و لذت قایق سواری برای گردشگران در آن بسیار زیاد است.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

سفر به جزایر  فی فی پوکت از ایران

چنانچه شما نیز با مطالعه جاذبه های جزایر فی فی مشتاق سفر به این منطقه شده اید باید بدانید که برای سفر به این منطقه نمیتوانید از پرواز مستقیم استفاده کنید. همچنین بازدید از جاذبه های جزایر فی فی در میان سفرهای گران قیمت به حساب می آید و باید برای این سفر حسابی خرج کنید. با این وجود جاذبه های جزایر فی فی ارزش این هزینه را خواهند داشت. حتی اگر قرار باشد تنها روی سواحل ماسه ای سفید آن قدم بزنید و به آبهای فیروزه ای زلالش خیره شوید.

رستوران گردی در دل جزیره

از دیگر جاذبه های جزایر فی فی رستورانهای این منطقه هستند. این رستورانها به شما امکان صرف غذا در فضای آزاد و در مجاورت ساحل و لذت بردن از محیط را میدهند. اگر مایل بودید که غذاهای غربی را امتحان کنید باید کمی بیشتر هزینه کنید. از دیگر جاذبه های جزایر فی فی امکان تجربۀ طعم خاص میوه های کمیاب گرمسیری است. بسیاری از افراد در طول عمرشان به میوه های این مناطق دسترسی پیدا نمیکنند. این میوه های خاص مناطق جنوب شرقی آسیا و جزایر گرمسیری هستند. همچنین در جزایر فی فی شما میتوانید انواع غذاهای دریایی و سبزیجات خوش مزه متفاوتی را میل کنید. در هر حال به یاد داشته باشید که رستورانهای ساحلی کمی گران قیمت تر از رستورانهای محلی هستند پس اگر میخواهید در هزینه هایتان صرفه جویی کنید به رستورانهای محلی بروید.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

کشتی گردشگری کینگ بهترین در میان جاذبه های جزایر فی فی

اگر اهل غواصی کردن در آبهای جزایر فی فی هستید بهترین انتخاب برای شما کشتی گردشگری کینگ است. این کشتی در سال ۱۹۹۷ بعد از برخورد به صخره های منطقه غرق شد و خیلی زود توسط مرجانها به تسخیر در آمد. امروزه این کشتی به یک اکوسیستم زیر آبی شگفت انگیز تبدیل شده است که انواع ماهی های زیبا، نیزه ماهی، ماهی تن و حتی کوسه را میتوانید در آن ببینید.

از دیگر جاذبه های جزایر فی فی غذا دادن به کوسه ها است. این یکی دیگر از جاذبه های گردشگری پوکت است. به طور معمول در اوایل روز برای غذا دادن به کوسه ها اقدام میکنند. در این منطقه انواع کوسه های باله سیاه کوچک و کوسه های خالدار وجود دارند که میتوانید از غذا دادن به آنها لذت ببرید.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

ملاقات با میمونها

از دیگر جاذبه های جزایر فی فی دیدن میمونهای زیبای این جزایر است. شما همیشه میتوانید در سواحل تعدادی از این حیوانات باهوش را پیدا کنید. همچنین در جنگل ها نیز حضور خود را به شما اعلام خواهند کرد. میتوانید به میمونها غذا بدهید اما بهتر است از آنها فاصله بگیرید تا به شما صدمه نزنند و مراقب لوازم خود هم باشید زیرا این حیوانات علاقه زیادی به سرقت اشیا دارند.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

غذاهای فی فی پوکت

پس از گشت‌وگذار در میان جاذبه‌های جزایر فی فی می‌توانید از یک وعده غذای محلی در جزایر فی فی لذت ببرید. غذاهای این منطقه به صورت سنتی طبخ می‌شوند. شما می‌توانید انتخاب کنید که چه چیز را می‌خواهید میل کنید و آن موجود دریایی از میان ماهی‌های صید شده در همان روز برای شما پخته می‌شود. دیدن این شیوه آشپزی نیز جزء جاذبه‌های جزایر فی فی محسوب می‌شود. شما می‌توانید غذاهای تایلندی را نیز در کنار غذاهای سایر مناطق دنیا امتحان کنید. یک مسئله جذاب تر تهیه غذاهای سنتی تایلندی است. اگر شما علاقه داشته باشید تا غذاهای این منطقه را شخصا بپزید و یاد بگیرید می‌توانید به روستای تونسای بروید و سری به مدرسه آشپزی پام بزنید. می‌توانید از نیم ساعت تا ۶ ساعت کلاس انتخاب کنید و با پرداخت مبلغ کمی دستور پخت یکی دو غذای خوشمزه را از متخصصین آشپزی بیاموزید.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

جزیره کو فی فی

از مشهورترین جاذبه‌های جزایر ‌فی‌فی، جزیره کوفی فی می‌باشد. آبهای زلال این منطقه بسیار زیبا هستند همچنین این منطقه به دلیل شهرت مناطق همجوار شهرت کمتری دارد و به همین دلیل خلوت تر است. البته در سواحل این جزیره نمیتوان غواصی کرد. علت آن صخره‌های خطرناک آن است؛ اما می‌توانید به جزیره کو فی فی سفر کنید و غذاهای لذیذی میل کنید همچنین از برنامه های گردشگری این منطقه که جزء جذابترین جاذبه‌های جزایر فی فی نیز هست شب زنده داری های گروهی در ساحل یا جنگل است. جزیره کو  فی فی را به عنوان بهترین جزیره کشور تایلند می‌شناسند و جاذبه‌های آن در میان جاذبه های توریستی جزایر فی فی بهترین است.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

پیاده‌روی در کو‌فی‌فی از جاذبه های جزایر فی فی پوکت

زمانی که به کو فی فی رفتید شانس دیدن منظره‌ای شگفت آور را خواهید داشت. این یکی از جاذبه‌های جزایر فی فی است که می‌توانید به رایگان به آن دسترسی داشته باشید. کافی است بیست دقیقه به سمت ارتفاع پیاده روی کنید. زمانی که به ارتفاع ششصد متری برسید می‌توانید از جزیره کو  فی فی منظره‌ای حیرت انگیز از جزایر  فی فی لی و  فی فی دان را ببینید. کافی است یک جاده پر پیچ و خم را طی کنید. یادتان باشد قبل از این پیاده روی حافظه دوربین خودتان را خالی کنید چرا که بهترین صحنه ها را شکار خواهید کرد. اگر در صبح زود یا قبل از غروب آفتاب به این منطقه بروید می‌توانید از دیدن منظره طلوع و غروب خورشید لذت ببرید.

از جزیره ی بامبو دیدن کنید

اگر پس از گردش در میان جاذبه‌های جزایر فی فی به دنبال آرامش و زمانی برای استراحت هستید می‌توانید به جزیرۀ بامبو بروید. این جزیره خالی از سکنه است. این نیز بخش دیگری از جاذبه‌های جزایر  فی فی پوکت است. خانۀ مرجان ها در این جزیره قرار دارد. جزیره بامبو در حقیقت جزء جاذبه‌های جزایر فی فی است و بخشی از پارک ملی مارین محسوب می‌شود. ورودی این پارک ۴۰۰ بات است. شما می‌توانید در این مکان یک آرامش و سکوت زیبا را تجربه کنید و حمام آفتاب بگیرید.

جزایر ‌فی‌فی پوکت | تور پوکت | تور پوکت ارزان 88851080-021

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط تایلند ، ویزای تایلند و تور تایلند  ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کليه حقوق اين وب سايت متعلق به وب سایت مرجع تایلند می باشد.